Osvoboď se do své síly

a žij báječný život v ženském těle. 

Být šťastná je umění, které se dá naučit.

umělkyně
ž i v o t a 2.0.

12týdenní taneční iniciace

těla a ženství

poslední šance:
JEŠTĚ DNES SE MŮŽEŠ PŘIDAT

Krásná ženo!

Narodila ses, abys byla šťastná, magnetická a zářila svým nádherným ženstvím.

Pulsující energie a erotická jiskra k tobě neodmyslitelně patří.  

Stejně jako láskyplné vztahy, touha a vášeň.

Vezmi si nazpátek, co je tvoje.
Roztanči svou ženskou energiizamiluj se do sebe a do života

TVÉ TĚLO JE KLÍČ. ZAČNI V NĚM ŽÍT.
I když možná ještě nevíš, jak na to. 

Možná ti chybí energie a radost ze života.

Pamatuješ si na ni. Na ženu, která se často směje a má radost ze života. Má elán. Jiskru. Touhy. Kam se z tvého života vytratila? Dnes daleko častěji křičíš, než aby ses smála. Místo radosti pociťuješ bezmoc a vztek. Prázdnotu. A často si připadáš na všechno sama. 

Máš pocit, že svůj život jenom přežíváš místo prožíváš.

A ptáš se, co je s tebou špatně. 

Co když se tebou není nic špatně vůbec nic? Co když jsi "jenom" ztratila kontakt k té nejúžasnější bytosti na této planetě? Ke svému ženskému tělu a ženství jako takovému. 

A tak jsou tvými každodenními průvodci stres, nespokojenost, zklamání. 

Pravidelně zažíváš emoce jako na horské dráze a nevíš si snimi rady. Život se točí kolem dětí, práce, domácnosti a ty už nevíš, kdo vlastně jsi a co chceš. S partnerem buď organizujete chod rodiny, nebo se hádáte. Okamžiků, kdy jste si blízko, je žalostně málo. 

Už si nepamatuješ, kdy sis naposledy připadala krásně, žensky, přitažlivě

Možná se ti při pohledu na ženy, které září svou ženskostí, sevře hrdlo. Přijde ti, že jsou z jiné planety.  Možná tě to nikdo nenaučil. Nevíš, jak být ženou. Proč a jak  milovat své ženské tělo. Tvá erotická síla neproudí. A ty cítíš, že bys chtěla, ale nevíš jak na to. 

A co ve 40, 50 nebo později, jak vůbec začít? Jde to ještě? 

Hmmm... co když opravdové štěstí žen začíná po 40 a 50. Tak mě to učil můj mentor a ve 20 jsem na něj koukala s nedůvěrou. Bohyně zrajou a kvetou do krásy. Pojď této verzi sebe samé naproti. 

Když přijmeš zářivé i stinné dary svého ženství, můžeš si užívat probuzené tělo, mysl i sexualitu s přibývajícími roky víc a víc.

A možná už jsi vykročila a cítíš, že nastal čas na další level.
Čas pro tvé tělo, tanec, energii a potenciál, které ti nesou. 

Přestaň být holka pro všecho a nauč se pečovat o sebe, své tělo a své emoce.
Dovolit si být sama sobě prioritou, a naplňovat své potřeby a touhy. 

Není to tak jednoduché? 

Já vím, znám to.

Byla jsem tam. Byla jsem zoufalá a vyčerpaná žena a máma.  Na děti jsem křičela, partnerství se otřásalo v základech a mně se začala má existence rozpadat pod rukama. 

A strašně jsem se styděla. Jak to, že já to nezvládám? 

Ten pocit, že nejsem dost dobrá. Že je se mnou něco špatně.  A tak jsem dělala víc a víc a snažila se něco dokázat. Snažila jsem se tu vnitřní práznotu a bolest zaplácat výkonem, až jsem párkrát skoro vyhořela.  

Procházela jsem temými údolími života.

Zlomy. Když mě partner opustil a rozpadlo se manželství. Bolest, když odejde nejlepší kamarádka nebo maminka na druhou stranu příliš brzy. Tu bolavou prázdnotu, kterou za sebou zanechají. Být máma bez mámy. Žít dlouhé roky s pocitem, že už nikdy nenajdu to pravé ženské přátelství.

Znám bezmoc, když se děťátko nenarodí, když tě partner nechá ve štychu, když se strašně moc o něco snažíš, je to na dosah a pak fuč... Znovu a znovu jsem se zvedala a padala. Každý krok na této cestě byl důležitý. Každá zkušenost a iniciace.

Podporovala mě dlouholetá spirituální praxe, široké znalosti a učení, ale až s jednou zásadní věcí vše zapadlo. 

Vzala jsem si zpátky své tělo a své ženství. 

A postupně měnila vztah sama se sebu. Začala jsem čerpat z ženské síly a řekla ANO SAMA SOBĚ. Svému tělu. Svému životu. A tím se začalo měnit i všechno ostatní.  Vztahy. Mateřství. Partnerství. Každodenní život. Práce. Můj pocit vlastní hodnoty a odvaha sdílet své dary. 

A tohle všechno můžeš i ty, krásná ženo. 

Tvé tělo, emoce, erotická síla a tvůj hlas.

Řekni NE vnějším i vnitřním hlasům, které ti říkají, že bys měla být jiná. Lepší. Menší, větší, kulatější, hranatější, mluvit méně, nebo více, více se radovat, ale zase se ne moc smát. Že to, co děláš, jak vypadáš, jak se cítíš, není v pořádku. Že jsi málo nebo moc. 

To vše na tebe čeká v tanečním cyklu Umělkyně života čeká 

Provedu tě v něm tvou ženskou evolucí.  Studovala jsem intenzivně na univerzitě života i u skvělých světových líderek. A tohle všechno teď přináším tobě. Nemusíš investovat 100 000 $, jako jsem za poslední roky investovala já. 

Stavím na 20 leté zkušenosti práce se ženami a taneční metodě emBOdy, která je kombinací mých darů a všeho, co jsem se naučila ve spolupráci se světovými líderkami v oblasti ženského těla, tance, pohybu a sexuality. 

Tato metoda propojující spiritualitu, sexualitu a intelekt dnes provází a mění životy tisíců žen. 

A teď může sloužit i tobě. Jsi připravená.

 

Sama cítíš, že nastal čas. Čas na tvou ženskou evoluci. 
Čas postavit se sama za sebe
a být sebevědomá magnetická žena. 

 

Čas být šťastná, spokojená, více se smát

 

Jako odvážná tvůrkyně jít za svými sny a spolutvořit svět,
který si přeješ pro sebe a své děti. 

Zvu tě na cestu UMĚLKYNĚ ŽIVOTA.
12 týdnů, kdy si vytvoříš nové základy pro život.

NALADÍŠ své TĚLO - svůj nádherný nástroj pro život 

Tvé tělo je tvůj dar. Tvá medicína. Tvůj chrám i oltář. Pojď jej probudit a prohloubit vztah, který spolu máte. Začni se v něm cítit krásně, v bezpečí a doma. Stoupni si sikrze své tělo plně do života a svého ženství a začni tančit svůj život. 

Vezmeš si zpátky své EMOCE a naučíš se s nimi tančit

Už se nemusíš svých emocí bát, připadat si rozbitá, nebo je potlačovat. Je čas je plně přijmout a naučit se je bezpečně prožívat.  Jsou energií v pohybu. Nedílnou součástí tvého života. Když je přijmeš, začnou ti sloužit a generovat životní sílu. 

Otevřeš se POTĚŠENÍ a probudíš svou erotickou sílu

Potěšení není za odměnu, ale zdrojem tvé životní energie. Neí pro vybrané. Ale tvé nezadatelné právo. V cyklu Umělkyně života rozproudíš svou erotickou sílu a  kreativní energii. Jsi žena. Jsi tvůrkyně života. 

Osvobodíš svůj HLAS a schopnost se projevit a vyjádřit

Tvé tělo tě povede, aby ses opět ukázala sama sobě i světu.  Aby ses vrátila ke své podstatě a dovolila si se projevit. Místo úsilí se zalíbit. Postavit se za to, co je pro tebe důležité. Staneš se líderkou svého života.

Jsi žena a tvá esence je imunitní systém lidstva.
Přijmout a žít sama sebe je tvá služba světu.

Čeká tě aktivace 6 ženských archetypů a jejich darů:

6 modulů a 12 týdnů plných léčivého somatického tance,
hluboké moudrosti a laskavosti ženského kruhu
a jedinečná podpora.
emBody je trauma-informovaný přístup respektující naši jedinečnost a nervový systém

1. modul: PROBUZENÍ DIVOŠKY

Propojíš se se svou hlubokou divokou přirozeností a dovolíš svobodné energii, aby opět začala proudit. Osvobodíš se od násnosů a přesvědčení, které tě omezují a brzdí tvvůj potenciál. 

Skrze svou probuzenou divošku obnovíš pocit bezpečí ve svém těle, začneš rozpouštět stud a dovolíš si zase být sama sebou. Radostná a nespoutaná. 

2. modul: MILENKA ŽIVOTA

S milenkou života zaktivuješ svou vrozenou erotickou sílu. smyslnost a  přitažlivost. Zpomalíš do potěšení a začneš jej vnímat od maličkostí až po extatické prožitky.

Probudíš v sobě smyslnou bytost, propojíš se se svou jóni a objevíš zdroje své životní energie a síly. Odhalíš tajemství pocitu „cítím se dobře“ a „to zvládnu“.

3. modul: SPANILÁ BOJOVNICE

Spanilá bojovnice je strážkyní tvých vnitřních hranic a sebeurčení. Aktivuje v tobě oheň odvahy, sebevědomí a odhodlání. Každodenní překážky začneš zvládat s větší lehkostí a budeš se umět postavit sama za sebe a říct jasné ANO či jasné NE. 

4. modul: STINNÁ KRÁLOVNA

Stinná královna ti ukáže, jak přijmout každičký aspekt sebe samé. I to, čím nechceš, nebo nemáš odvahu být. Tančí se stíny a emocemi. Přijímá je, prožívá a propouští. Dokáže projít zlomem a znovu se postavit.
Se stinnou královnou v sobě pročistíš tělo od emočních nánosů a naučíš se přijímat, prožívat a tančit emoce a své stíny.

5. modul: PROBUZENÁ ŽENA

Tvá probuzená žena ti přináší kvality všímavé přítomnosti, sebelaskavosti a akceptace. Je zdrojem tvé hluboké žité moudrosti a zkušeností.  Schopnosti prožívat život se vším všudy a laskavě pečovat o sebe, své potřeby a touhy.  S jejími dary si dovolíš  být nedokonalá a přitom úplná. Být sama sebou. 

6. modul: CESTA KURTIZÁNY

Grand finále s archetypem kurtizány je o tvém vnitřním lídršipu. Jsi žena, jsi tvůrkyně. Vedeš svůj život a inspiruješ lidi kolem sebe. Kurtizána vede skrze  krásu, touhu, přitažlivost a uspokojení.

Kvality, díky kterým i ty budeš zářit, ale nevyhoříš. Budeš žít život v sebeurčení a tančit tanec mužské a ženské energie. Postavit se za sebe a přitom být zranitelná, milovaná a opečovaná.

Každý taneční modul potrvá 2 týdny a najdeš v něm:

 • 1. VIDEO PRŮVODCE pro tvé ženské ARCHETYPY
  Hravou a laskavou formou se seznámíš s každým z těchto šesti ženských archetypů a zjistíš, jak přijmout jejich dary ve svém životě.
 • 2. TANEČNÍ AKTIVACE
  Skrze 20-30 minutový prožitkový tanec zaktivuješ potenciál daného archetypu. Jeho kvality se tak snadno obtisknou do tvé energie i kroků.
 • 3. SOMATICKÉ TANEČNÍ PRAXE
  Jemné efektivní techniky, díky kterým s lehkostí odkládat staré nánosy a osvobozovat se do své síly. Kroky, díky kterým tvůj život a ty začneš zářit.
 • 4. MIKRO-UMĚNÍ
  V každém modulu najdeš úžasné somatické praxe pro každý den praxe, díky kterým zůstaneš v transformační energii i v rušných dnech, kdy máš na sebe jen málo času.
 • 5. KOTVY POSVÁTNÉ PŘÍTOMNOSTI
  Meditace a vizualizace pro ukotvení důležitých kvalit a darů ženských archetypů v tvém životě. Posílíš v sobě schopnost být plně přítomná a sebe-laskavá.
 • 6. TANEČNÍ KRUH s mentoringem
  Každý modul uzavřeš hloubkovou transformační praxí propojující spiritualitu a sexualitu, intuici a intelekt. Uvidíme se naživo na ZOOMU.

  Čeká tě celkem 6 tanečních prožitkových workshopů se sdílením a osobním mentoringem s Niky. Záznamy budou vždy k dispozici v členské sekci.
 • 7. TANEČNÍ PLAYLISTY
  Pečlivě vybraná hudba, která tě povede na cestě zpátky k sobě, do tvého těla a života, který budeš milovat.

Lidi mi začali říkat, že kvetu a zářím. 

 

A tomu já říkám vedlejší benefit. To nebyl můj záměr pro tento kurz. Péťa Polanská

Chtěla jsem více tančit a cítit své tělo.

 

A to se naplnilo. Dnes cítím v životě více radosti, jistoty a odvahy. Petra Plevová

Jak to bude probíhat?
Začínáme 4. března a čeká nás 12 společných týdnů.

 • Každý modul trvá 14 dní, kdy se budeme věnovat jedné oblasti tvého ženství.
  Program pro tebe bude přístupný v členské sekci na webu. Postupně se ti budou otevírat videa s inspirací, teorií a hlavně praxí. Každým modulem se doslova protančíš. Díky přístupu na webu si je můžeš dopřát v době, která ti bude nejlépe vyhovovat.
 • Taneční kruh na ZOOMU každé 2 týdny
  Jednou za 14 dní se setkáme při tanečním kruhu na ZOOMu. Tato setkání jsou u žen jedna z nejoblíbenějších. Nejenom proto, že můžeme společně tančit, ale také díky léčivému sdílení v ženském sesterském kruhu, které my ženy tolik potřebujeme. Termíny budou střídavě v dopoledních a večerních hodinách. Přesné termíny zveřejním před začátkem kurzu. Z každého tanečního kruhu bude i záznam, takže o nic nepřijdeš, i kdybys zrovna neměla čas.
 • Přístup k celému programu na 12 měsíců, do 4. března 2025.
  První bonusy se ti otevřou již na konci ledna 2024. A k e kurzu a jeho obsahu se budeš moci vracet po celý rok.
 • PODPORA A SDÍLENÍ ve FB skupině
  Po dobu kurzu se náš kmen bude scházet i ve FB skupině, abychom se vzájemně podporovaly a mohly průběžně sdílet. Já pro tebe budu celou dobu (kromě víkendů) k dispozici.

Součástí kurzu je sesterství a kmen žen

 • Propojíš se se ženami na stejné cestě, najdeš spřízněné duše a možná i hluboká přátelství.
  Když se ženy propojí, sdílejí a podporují, dějí se zázraky. I v onlinu se rodí nádherná přátelství, rostoucí z propojených srdcí a společného záměru.
 • Čeká tě sdílení a podpora během našich setkání na ZOOMu i ve FB skupině.
  Já osobně tam budu pro tebe každý den kromě víkendů, kdy se sama sytím, abych ti vždy mohla dát to nejlepší.
 • Naše proměny a pokroky se ve společném poli kvantují.
  Každá z nás se posune o moc dál, než kdyby na to byla sama. Společně měníme vibraci ženských životů na frekvenci štěstí a ženské tvůrčí síly.
 • Nebudeš na své výzvy a překážky sama, a tak se přes ně dostaneš daleko snadněji.
  Když jsme na to samy, chybí nám potřebný odstup, důvěra a pochopení, že i tohle je v pořádku. Společně se mořem výzev naviguje mnohem lépe.

A to není všechno.
Mám pro tebe bonusy, které rozzáří tvůj život ještě jasněji.

ZAMILUJ SE DO SVÉHO TĚLA

6 dílná taneční aktivace, díky které vyladíš vztah ke svému tělu a začneš se v něm opět cítit jako doma. 

v hodnotě 1 900 Kč

TANEC EMOCÍ

5dílný prožitkový taneční program 
Objevíš novou cestu, jak projevit sebe a své emoce.
Začneš s nimi tančit a proměňovat je v životní energii. 

v hodnotě 1 900 Kč

ROZTANČI SVŮJ ROK

taneční aktivace
Naladíš svůj nervový systém na nejúžasnější rok svého života. Zjistíš, jak rozšiřovat svou kapacitu být šťastná a uspět. Doma, v partnerství, či poslání.

v hodnotě 1 900 Kč

CELOSTNÍ PORADNA PRO ŽENSKÉ ZDRAVÍ s Maruškou Nussbaum

Chceš podpořit své zdraví a ženskou vitalitu? Máš nezodpovězené otázky ohledně bolestivé menstruace, PMS, endometriózy, PCOs, podpory vitality a plodnosti a dalších témat ženského zdraví, na které si přeješ odpovědi?

Marie Nussbaum je celostní terapeutka se zaměřením na ženské zdraví a plodnost. Má dlouholetou expertýzu v celostní péči o zdraví pomocí přírodních metod - od bylinek po mykoterapii nebo bioidentické hormony. A ty se ji budeš moci v rámci online poradny v kurzu na cokoli zeptat. 

v hodnotě 1 900 Kč

CYKLICKÉ CVIČENÍ-
laskavá cvičební sestavička, která ještě posílí tvé ženské umění žít

Od Terky Humlíčkové, laskavé instruktorky pohybu, která již více než 14 let pomáhá tisícům ženám dostat tělo i emoce do kondice.  Je pohybovou specialistkou, instruktorkou Pilates a Nordic Walking a aktivní studentkou dalších metod, které pomáhají zlepšovat funkci pohybového aparátu. 

Její cvičení jsou v souladu s ženskou cykličností, což výrazně zvyšuje jejich efektivitu.

v hodnotě 990 Kč

Chci být krásná a nestydím se za to.

Do kurzu si mě zavolalo moje tělo a záměrem bylo, zabydlet se v něm. Postupně se začala probouzet moje energie, začala jsem si vychutnávat přítomnost a postupně si uvědomovat svoje hranice. Odnáším si návod jak prožívat emoce pomocí těla, hudby a tance. A taky se přestávám stydět. Dnes chci být krásná a nestydím se za to. A učím se díky archetypu kurtizány, jak se cítit za každých podmínek svobodně, což je pro mě právě v dnešní době velmi důležité.

Děkuji Ti za láskyplný doprovod a také za to, že jsem Tě mohla více poznat. Moc oceňuji to, že jsi se nám ukázala se všemi emocemi. To mi dalo hodně. Že neprožíváš jen ""radost"" ale i všechno ostatní, tak jako my všechny. Toho si moc vážím. "
Jana Vorreiterová
Kurz doporučuji ženám, které touží stát ve své síle a plně žít svůj potenciál.

Do kurzu jsem vstoupila 2.trimestru těhotenství. Hlavní záměr byl spojit se hlouběji se svým tělem a svými vizemi a podpořit je. Nechat odejít to, co už neslouží a naladit se na svou esenci.Intuitivně jsem cítila, že to bude pro mě správná volba.

Taneční praxe i archetypy, kterými nás Niky provedla, mi pomohly ujasnit si své hranice a začít říkat ne, kde chci říct ne, a ano, kde si přeju říkat ano. Jako velmi přínosné vnímám mentoringy a sdílení se ženami, jak skrze on-line setkání, tak ve fb skupině.

Díky kurzu jsem integrovala své vnitřní jednotky a seskládala se do většího souladu. Určitě bych kurz doporučila každé ženě, která chce podpořit a rozvinout své ženství, ženskou energii, intuici a propojit se svými hlubokými dary. Integrovat to, co ještě někde poskakuje, aby bylo možné cítit a prožívat plynutí, vděčnost, více radosti a uvolnění. Díky, Niky, za Tvé láskyplné provázení. A vám, milé ženy, které se rozhodnete a řeknete samy sobě ano, přeji příjemnou jízda na tanečních vlnách.
Lucie Bušová

Co se stane, když řekneš ano?

Celý kurz i s bonusy má hodnotu 37 190 Kč. 

Co kdybys za 3 měsíce stála ve své ženské síle
a tančila svůj život?

Měla z čeho brát. Zářila, měla energii i radost ze života?  
Zvládala náročné situace s větší lehkostí a důvěrou.
Cítila ses opravdu naživu a milovala sebe, své tělo i svůj život. 

Já si přeji, aby si každá žena vzala nazpátek své ženské zlato.
Své tělo, emoce, erotickou sílu a hlas. 

A tak tvá investice do sebe
a do tvé budoucnosti není 37 190 Kč,
kterou celý program i s bonusy má.

Ty dnes zaplatíš pouze 16 600 Kč.
A máš možnost rozdělit si svou investici do  4 splátek. 

Tvá nabídka končí za: 


Niky mě vrátila tancem do života.

Ukázala mi, že na všechno mohu jít pomalu. Že můžu být trpělivá. Že žít svůj život je to nejlepší, co pro sebe i ostatní můžu udělat. Dokázala jsem odložit své brnění a nežiju dvojí život. Jeden pro sebe a jeden pro druhé. Ale jsem konečně zase sama sebou a mám radost ze života.
Karolína Šmucrová
Přestala jsem se stydět.

Kurz moc doporučuji. Našla jsem díky němu cestu sama k sobě, ke svému tělu. Dříve jsem se velmi styděla sama za sebe. Dnes si užívám tanec a pohyb bez ostychu, v podstatě kdekoliv.

Kurz mi otevřel dveře ke změně k lepšímu, většímu prožitku, vnímání krásy kolem sebe, uvolnění a splynutí s přírodou kolem nás. Mým záměrem bylo cítit se dobře ve svém těle, cítit své tělo, začít se více poslouchat, což se podařilo.
Iva Říhová
Už vím, že je pořádku být žena ve své síle, krásná a přitažlivá.

Do kurzu Umělkyně života jsem vstoupila proto, že jako máma dvou dětí jsem měla pocit, že už se ani pořádně neumím roztančit či volně rozhýbat. Vše, co jsem dělala, bylo pro rodinu a to je hlavně starání se o mé nejbližší.

Díky tanci a každému modulu jsem se uvolňovala a vracela se k volnosti bytí a pohybu. Zkoumala jsem své hranice a jak se v nich cítit bezpečně. Začala jsem se cítit smyslně bez pocitu viny či ohrožení. Učím se, že je pořádku být žena ve své síle, krásná a přitažlivá. Hýbat se jako sexy kočka. Těchto pocitů jsem se dřív bála.

Díky Umělkyni života jsem ve své ženské síle sebevědomá a s úsměvem na tváři, obohacená o nová přátelství. Niky, moc děkuji za to, že mi stále ukazuješ, jaké to je být krásná, silná, spokojená žena. A že to jde.
Danuska Schaffron
Kurz doporučuji ženám, které touží stát ve své síle a plně žít svůj potenciál.

Nikdy bych si nedokázala představit, co vše se může během pouhých 3 měsíců změnit. S Niky už tančím přes 2 roky a tak jsem pochybovala, zda mi Umělkyně dokáže dát něco nového. Nechtěla jsem investovat čas a finance do něčeho, co už znám. Zpětně mohu říci, že vstoupit bylo jedno z nejlepších rozhodnutí.

Naučila jsem se stát sama za sebou a nastavit si své hranice. Být odolnější a silnější v nelehkých situacích. Více mluvit o tom, co žiju. Jsem mnohem více TADY A TEĎ, vnímám svět kolem sebe všemi smysly a dovoluji si tančit i na veřejnosti.Velikou úlevou je pro mě pouštění kontroly a napojení se na své tělo. Dnes už vnímám jeho signály a už se netlačím někam, kde mi není dobře.
Veronika Šarochová
Jsem volná jako pták.

S Niky se mi skvěle tančí, tak jsem neváhala se vstupem do dalšího programu. Přála jsem si větší sebevědomí, vědomé prožívání v těle. Abych se cítila zase volná jako pták, opustila klec a letěla, tvořila si život podle sebe.

Zažila jsem velikou transformaci, odešla jsem v průběhu kurzu s dcerkou od manžela a postavila se na vlastní nohy, bylo to velmi náročné období a právě prožitkový tanec mi v tom velmi pomohl, objevila jsem znovu svou potlačenou vnitřní sílu a ta také ještě narostla, dovolila jsem si zářit, být sama sebou, postavit se za sebe, důvěřovat zase svým pocitům a svému tělu, zamilovat si ho.
Barbora Ambrožová
Odnáším si spoustu nových super informací, super praxe a playlisty.

Můj záměr byl přinést do života víc energie, živosti, radosti. Zažila jsem spousta AHA momentů. Zažila jsem i spoustu smutných momentů, když se vynořily smutné emoce při úžasných playlistech. Odnáším si spoustu nových super informací, super praxe a playlisty.
Eva Soldátová

KDO TĚ PROVEDE?

Niky Melia

embodiment mentorka a průvodkyně ženskou evolucí  

Jsem žena, tvůrkyně, partnerka a máma. 

Cokoli dělám, ochutnávám přes tělo. Vedu ženy k tomu, aby propojily hlavu a srdce s tělem. Rozpomenuly se na jazyk svého těla a zamilovaly se do sebe a do života. 

Svými programy jsem provedla již
10 000 žen. Na cestě osvobození, poznání „sebe samých“,  probuzení své erotické energie a svých darů.

Sama se učím od těch nejlepších. U mé milované mentorky Sofie Thom v její MYSTERY SCHOOL prožívané tantry & posvátné smyslnosti, u Maanee Christal v SOMATIC EDUCATOR FOR WOMEN.  Královny potěšení Regeny Thomashauer (autorka knihy Kundička: Návrat k sobě) či vládkyně erotického pohybu Sheily Kelley  (zakladatelky S-FACTORu).

Jsem tu, aby v tobě ožila magnetická bohyně.

Aby tvůj vnitřní hlas říkal „má přítomnost je dar“.

Aby sis začala hrát a žila v potěšení.

Procitla ke své tvůrčí síle

a žila báječný život ve svém těle.

 Jaké zázraky se mohou dít i tobě? 

Konečně se zase usmívám a stává se ze mne žena, na kterou jsem hrdá.

Kurz bych 100% doporučila ženám, které se hledají a neví, jak získat zpět svoji energii, jak se dobít. Přibližně rok jsem cítila, že jsem nespokojená sama se sebou a hlavně, že jsem zcela vyčerpaná a vlastně nevím, jak se zpětně dobít. Hledala jsem všude, kde jsem mohla, ale nikde jsem nemohla najít to, co by mi opravdu pomohlo.

Díky Niky Melia a jejímu kurzu se začínám zase usmívat na svět a pomalými krůčky (skrz ostrůvky radosti) a propojováním se se svým úžasným tělem se ze mne stává žena, kterou chci být a na kterou můžu být hrdá. A navíc mě tento skvělý kurz znovu propojil s mou láskou - TANCEM. A za to vše patří Niky moje srdečné díky.
Ivona Holanová
Naučila jsem se vytančit stíny, splíny a napětí a naladit se na sebe.

Kurz určitě doporučuji všem ženám, které chtějí více porozumět samy sobě, přijmout se takové, jaké jsou a naučit se vytvořit si i v každodenním shonu malé ostrůvky potěšení, které nás povzbudí a příjemně naladí.

Díky kurzu jsem pochopila, proč se v průběhu cyklu cítím tak, jak se cítím, naučil mě roztančit každý svůj den a vytančit své stíny, splíny, napětí, více se naladit na sebe jako na ženu.

A to vše s úžasnou lehkostí a laskavostí, kterou Niky šíří kolem sebe. Praxe jsou moc fajn, ne zbytečně dlouhé, na každou jsem se moc těšila. Jsem nesmírně vděčná za tento kurs a za to, že jsem si ho vybrala. Moc mě v mém životě posunul.
Zita Svobodová Štecherová
Najednou nemusím křičet, nejsem závislá na druhých a nepotřebuju nikoho zachraňovat

Spojení s tělem i emocemi mi ohromně pomohlo! Najednou nemusím křičet, být závislá na jiných ani ostatní zachraňovat. Prostě jen jsem. Někdy milá, někdy prudká a klidně každou minutu jiná.

A je to úžasné! Pokud si dovolím prožít své tělo a emoce během tance, mají “volno” po zbytek dne. A já také.

Za to ti, Niky Melia, velmi děkuji. Než jsem s tebou začala tančit, myslela jsem si, že k tomu, abych se cítila opravdu šťastná, potřebuji něco doplňovat zvenčí. A přitom to máme v sobě, jen to najít, uvolnit a dovolit si být zářící.
Zdeňka Krčmářová
Přes každodenní maličkosti se dostáváte k obrovským věcem!

S Niky jsem se protančila sama k sobě. Tanec se vrátil do mého života a otevřel krásné zkoumání sebe samé, zkoumání ženy ve mně, zkoumání všech jejích stránek a její proměnlivosti.

Znovu a znovu jsem se poznávala: “To jsem já!”. “To je o mně!” A není to tím, že by mne tak dokonale znala, ale tím, že je žena stejně jako já a uvědomuje si to celou svou bytostí.

Je úžasné, že k tomu umí dovést i ostatní ženy.
Včetně mne. Niky podání je velmi srozumitelné, otevřené, uchopitelné. Přes každodenní maličkosti se dostáváte k obrovským věcem! Má můj veliký obdiv a obrovský dík!
Veronika Šenková

Udělat něco pro sebe není sobecké.

Ve skutečnosti je to to nejlepší,
co můžeš sobě i svým drahým věnovat. 

 

 Vydej se na cestu UMĚLKYNĚ ŽIVOTA

a začni tančit svůj život.

Protančii se zpátky do života jako Gája

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dovol si tančit s emocemi jako Zdeňka

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zjisti, co potřebuješ, abys byla spokojená máma.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Podívej se, co ve tvém životě změní touha.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Těšit se můžeš na 3 měsíce, kdy tě povedu, budu podporovat a mentorovat, a ty konečně objevíš ženu, kterou jsi vždy hledala. 

POTKÁŠ SAMA SEBE.

Co by tě ještě mohlo zajímat?

Jak bude kurz probíhat?

Kurz trvá 12 týdnů a skládá se ze 6 modulů. Na každý modul a ženský archetyp budeme mít 2 týdny. V členské sekci na webu se ke každému modulu budou postupně otevírat videa, praxe a úkoly, které si můžeš ve vlastním tempu a v době, kdy se ti to nejvíce hodí projít. Na konci každého modulu se na tebe budu těšit na skupinovém mentoringu na ZOOMU. To jsou volání, při kterých budeš mít příležitost sdílet a získat další podporu a mé mentoringové vedení na tvé cestě. Součástí kurzu je také FB skupina, ve které můžeš zažít sílu ženského kruhu, podpory a sdílení.

Nemám tolik času na sebe, má pro mě kurz smysl?

Celý program je postaven tak, aby posloužil maximálně i každé ženě, která má na sebe minimum času . Obsah je rozkouskovaný do malých soust, aby sis jej mohla dávkovat dle svých možností. Najdeš tam videa v délce 5- 20 miunut. Ze živých setkání na ZOOMU dostaneš vždy záznam a tak si jej budeš moci dopřát i po dávkách nebo v době, kdy budeš mít prostor a čas na sebe. Třeba v večer, když děti konečně spí.

Čemu věnujeme svůj čas, pozornost a energii, to roste. Připravila jsem pro tebe cestu, díky které konečně začneš měnit to, po čem už dávno toužíš . Najít si bez výčitek čas pro sebe , objevovat ostrůvky radosti a potěšení v každodennosti. Začít měnit své nastavení a svůj život zevnitř, skrze malé krůčky a atomové návyky.
Já miluju a pracuji s pravidlem "nejprve přijímat, poté odkládat". Co to znamená? Když chceme něco změnit, často začínáme tím, že se chceme zbavit těch "špatných věcí" - jídla, návyků, reakcí atd. Daleko efektivnější ale je, začít nejprve přijímat a do života zařazovat ty věci, které nám dělají dobře a po kterých toužíme. Ať je to jídlo, pohyb, laskavá praxe... cokoli. A tím máme méně času a energie na to, co nám dobře nedělá. Mám na sobě i svých klientkách vyzkoušenou praxi malých krůčků a ostrůvků, které dlouhodobě úplně mění život.

Zvu tě k tomu, položit si svou otázku trochu jinak. Čemu chceš věnovat svou energii? Po čem v životě toužíš? A já tě tou proměnou v programu Umělkyně života provedu, aniž bys musela odjíždět na dlouhodobý retreat či dělat v životě rychlé radikální změny.

Co když se nestihnu připojit ke skupinovému mentoringu nebo kurz nebudu stíhat?

Všechny mentoringy se budou nahrávat a budeš mít v členské sekci k dispozici záznam. Pokud budeš mít otázky a budeš vědět, že se nestihneš přidat, můžeš je položit předem ve skupině, nebo mi napsat a já ti na ně ráda odpovím. Ty se pak v pohodlí podíváš ze záznamu.

Jak dlouho budu mít ke kurzu a jeho bonusům přístup?

Přístup k některým bonusům získáš okamžitě. Ke kurzu poté 24. října a ke všemu se budeš moci vracet a prohlubovat celých 12 měsíců. Moje osobní podpora v kurzu a ve FB skupině je omezena na 12 týdnů. FB skupina zůstane otevřena ještě další měsíc po kurzu, poté bude archivována.

Nejsem tanečnice ani nemám zkušenosti s tancem. Je kurz pro mě?

Tento program je pro každou ženu, která se chce probudit do života a objevit nádherné dary svého těla, pohybu a tance. Je jedno, jaké jsou tvé zkušenosti či jak u toho vypadáš. V tomto tanci jde o prožitek, napojení, mindfulness v pohybu a to, jak se skrze tvůj tanec začne měnit tvůj život.

TRANSFORMAČNÍ CYKLUS UMĚLKYNĚ ŽIVOTA

 • Kurz UMĚLKYNĚ ŽIVOTA
  přístup ke kurzu a bonusům na 12 měsíců
 • 6 transformačně léčivých modulů a 12 týdnů
  v hodnotě 16 600 Kč
 • 6 živých tanečních kruhů na ZOOMu
  6x 120 minut pro tanec, sdílení, mentoring, podporu, propojení v hodnotě 12 000 Kč
 • vzrušující BONUSY pro tvé zářivé ženství
  v hodnotě 8 590 Kč
  Taneční aktivace Roztanči svůj rok, Tanec emocí, Zamiluj se do svého těla a další

Kurz s bonusy v hodnotě 37 190 Kč

 nyní pro tebe za

16 600 Kč

platbu lze rozložit na 4 splátky

program začíná  4. března 2024
přístup budeš mít na 12 měsíců 

Tvá prodloužená nabídka vyprší za: