Osvoboď se do své síly

a žij báječný život v ženském těle. 

Být šťastná je umění, které se dá naučit.

umělkyně
ž i v o t a

12týdenní taneční iniciace

tvého ženstvíženského těla

6. běh proběhne na jaře 2025

Krásná ženo!

Narodila ses, abys byla šťastná, magnetická a zářila svým nádherným ženstvím.

Pulsující energie a erotická jiskra k tobě neodmyslitelně patří.  

Stejně jako láskyplné vztahy, touha a vášeň.

Vezmi si nazpátek, co je tvoje.
Roztanči svou ženskou energiizamiluj se do sebe a do života

TVÉ TĚLO JE KLÍČ. ZAČNI V NĚM ŽÍT.
I když možná ještě nevíš, jak na to. 

Možná ti chybí energie a radost ze života.

Pamatuješ si na ni. Na ženu, která se často směje a má radost ze života. Má elán. Jiskru. Touhy. Kam se z tvého života vytratila? Dnes daleko častěji křičíš, než aby ses smála. Místo radosti pociťuješ bezmoc a vztek. Prázdnotu. A často si připadáš na všechno sama. 

Máš pocit, že svůj život jenom přežíváš a ne prožíváš.

A ptáš se, co je s tebou špatně. 

Co když se tebou není nic špatně vůbec nic? Co když jsi "jenom" ztratila kontakt k té nejúžasnější bytosti na této planetě? Ke svému ženskému tělu a ženství jako takovému. 

A tak jsou tvými každodenními průvodci stres, nespokojenost, zklamání. 

Pravidelně zažíváš emoce jako na horské dráze a nevíš si snimi rady. Život se točí kolem dětí, práce, domácnosti a ty už nevíš, kdo vlastně jsi a co chceš. S partnerem buď organizujete chod rodiny, nebo se hádáte. Okamžiků, kdy jste si blízko, je žalostně málo. 

Už si nepamatuješ, kdy sis naposledy připadala krásně, žensky, přitažlivě

Možná se ti při pohledu na ženy, které září svou ženskostí, sevře hrdlo. Přijde ti, že jsou z jiné planety.  Možná tě to nikdo nenaučil. Nevíš, jak být ženou. Proč a jak  milovat své ženské tělo. Tvá erotická síla neproudí. A ty cítíš, že bys chtěla, ale nevíš jak na to. 

A jak ve 40, 50 nebo později vůbec začít? Jde to ještě? 

Hmmm... co když opravdové štěstí žen začíná po 40 a 50. Tak mě to učil můj mentor a ve 20 jsem na něj koukala s nedůvěrou. Bohyně zrajou a kvetou do krásy. Pojď této verzi sebe samé naproti. 

Když přijmeš zářivé i stinné dary svého ženství, můžeš si užívat probuzené tělo, mysl i sexualitu s přibývajícími roky víc a víc.

A možná už jsi vykročila a cítíš, že nastal čas na další level.
Čas pro tvé tělo, tanec a energii a potenciál, které ti nesou. 

Přestaň být holka pro všecho a nauč se pečovat o sebe, své tělo a své emoce.
Dovolit si být sama sobě prioritou, a naplňovat své potřeby a touhy. 

Není to tak jednoduché? 

Zvu tě na cestu UMĚLKYNĚ ŽIVOTA.
12 týdnů, kdy si vytvoříš nové základy pro život.

NALADÍŠ své TĚLO - svůj nádherný nástroj pro život 

Tvé tělo je tvůj dar. Tvá medicína. Tvůj chrám i oltář. Pojď jej probudit a prohloubit vztah, který spolu máte. Začni se v něm cítit krásně, v bezpečí a doma. Stoupni si sikrze své tělo plně do života a svého ženství a začni tančit svůj život. 

Vezmeš si zpátky své EMOCE a naučíš se s nimi tančit

Už se nemusíš svých emocí bát, připadat si rozbitá, nebo je potlačovat. Je čas je plně přijmout a naučit se je bezpečně prožívat.  Jsou energií v pohybu. Nedílnou součástí tvého života. Když je přijmeš, začnou ti sloužit a generovat životní sílu. 

Otevřeš se POTĚŠENÍ a probudíš svou erotickou sílu

Potěšení není za odměnu, ale zdrojem tvé životní energie. Neí pro vybrané. Ale tvé nezadatelné právo. V cyklu Umělkyně života rozproudíš svou erotickou sílu a  kreativní energii. Jsi žena. Jsi tvůrkyně života. 

Osvobodíš svůj HLAS a svou schopnost se PROJEVIT

Tvé tělo tě povede, aby ses opět ukázala sama sobě i světu.  Aby ses vrátila ke své podstatě a dovolila si se projevit. Místo úsilí se zalíbit. Postavit se za to, co je pro tebe důležité. Staneš se líderkou svého života.

Jsi žena a tvá esence je imunitní systém lidstva.
Přijmout a žít sama sebe je tvá služba světu.

Čeká tě aktivace 6 ženských archetypů a jejich darů:

6 modulů a 12 týdnů plných tance, dechu, meditace, laskavé přítomnosti,
jemného sebe-koučování a ostrůvků potěšení.  

1. modul: PROBUZENÍ DIVOŠKY

Propojíš se se svou hlubokou divokou přirozeností a dovolíš svobodné energii, aby opět začala proudit. Osvobodíš svou vnitřní „hodnou holku“ a svoje emoce. 

Skrze svou probuzenou divošku obnovíš pocit bezpečí ve svém těle, začneš rozpouštět stud a dovolíš si zase být sama sebou. Radostná a nespoutaná. 

2. modul: MILENKA ŽIVOTA

S milenkou života zpomalíš do potěšení. Začneš jej vnímat od maličkostí až po extatické prožitky. Zaktivuješ svou vrozenou erotickou sílu a přitažlivost.

Probudíš v sobě smyslnou bytost, propojíš se se svou jóni a objevíš zdroje své životní energie a síly. Odhalíš tajemství pocitu „cítím se dobře“ a „to zvládnu“.

3. modul: SPANILÁ BOJOVNICE

Spanilá bojovnice je strážkyní tvých vnitřních hranic a sebeurčení. Aktivuje v tobě oheň odvahy, sebevědomí a odhodlání. Každodenní překážky začneš zvládat s větší lehkostí a budeš se umět postavit sama za sebe a říct jasné ANO či jasné NE. 

4. modul: STINNÁ KRÁLOVNA

Stinná královna tančí se stíny a emocemi. Přijímá je, prožívá a propouští. Jsou pro ní přirozenou součástí života. Dokáže projít zlomem a znovu se postavit. V tomto modulu pročistíš tělo od emočních nánosů a naučíš se přijímat, prožívat a tančit emoce.

5. modul: PROBUZENÁ ŽENA

Tvá probuzená žena ti přináší kvality všímavé přítomnosti, sebelaskavosti a akceptace. Schopnosti prožívat to, co se právě děje, být v přítomném okamžiku a laskavě pečovat o sebe, své potřeby a touhy. Dovol si být nedokonalá a přitom úplná. Být sama sebou. 

6. modul: CESTA KURTIZÁNY

Grand finále s archetypem kurtizány, která žije krásu, touhu, přitažlivost a uspokojení. Kvality, díky kterým i ty budeš zářit, ale nevyhoříš. Budeš žít život v sebeurčení a tančit tanec mužské a ženské energie. Dokážeš se postavit za sebe a přitom být zranitelná, milovaná a opečovaná.

Kurz je aktuálně uzavřen.

Ale brzy se otevřou brány 6. běhu, který začne na jaře 2025.

Zapiš se na VIP seznam UMĚLKYNĚ ŽIVOTA
a budeš mezi prvními, které pozvu.

.