Tajemství pánevního dna s Evou Šupčíkovou

9.11. 2023Niky Melia2

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Objev svou ztracenou superpower.

V tomto rozhovoru se ponoříme do darů a tajemství našeho těla. Podíváme se na to, co nás odděluje od naší pánve a v ní sídlící ženské životní energie i na to, jak se s ní opět propojit.

A pokud tě láká péče o pánevní dno, prozkoumej víkendový seminář Tajemství pánevního dna tady. Nebo laskavou terapii s Evičkou Šupčíkovou zde.

Jsem žena, tvůrkyně, partnerka a máma. Kněžka chrámu těla, body-whisperer a mentorka žen, které chtějí být originál a žít svůj život jako krásný kousek umění. Miluji tělo a život v něm a učím ženy jak se zamilovat do sebe, svého těla a do života.

Chceš probudit radost, energii a svobodu ve svém těle?

Dopřej si mini-workshop
TANEC DIVOŠKY zDARma.

Komentáře
  1. Lena Elíša napsal:

    Ano, minulý týden mi pánev předala obrovské uvědomění mé viny. Ta slova byla tak silná, že mě to zlomilo v pase a já propukla v pláč. Potřebuje odpuštění, něhu, soucit. Vše toto jsou ženské atributy, které jí dávám nyní vrchovatě a každá chvilka v tomto nastavení mne nesmírně léčí. Není vina, není co odpouštět. Ta něha a soucit je pro mne obrovská medicína. Děkuji mé pánvi, děloze a všemu ženskému. Děkuji, že jsem to mohla sdílet.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.